Klikněte pro zvětšení obrázku.

Publikováno: St 07.03.2018

Region: Jestřebí hory

Slavností zakončení 24. ročníku zimní běžecké ligy

Slavnostním zakončením s kulturním programem a předáváním velkého množství cen a pohárů skončil 24. ročník Zimní běžecké ligy. Na startu letošního ročníku se postavilo celkem 906 závodníků v 7 závodech. Celý seriál začínal Mikulášským během v Úpici a končil v Havlovicích Během kolem Vízmburku. Všechny závody byly velmi kvalitně obsazeny, celkovým vítězem bez rozdílu kategorií se stal Matěj Zíma ze Rtyně v Podkrkonoší a Renata Hájková z Maratonstavu Úpice. Velmi dobře jak početně tak výkonnostně byly obsazeny všechny žákovské kategorie od předškolních dětí.

Všichni, kteří absolvovali alespoň 5 závod obdrželi pamětní trika, nejlepší 3 poháry a věcné ceny.

Příští jubilejní 25. ročník začne již v listopadu během Dlouhými Záhony.

Pořadatele TJ Maratonstav čekají v letošním roce 3 jubilea a to 45. ročník Běhu Dlouhými Záhony, Silvestrovského běhu Havlovicemi a 25. ročník již zmiňované Zimní běžecké ligy.